Mecze z Czarnymi Pruszcz Gd. oraz Gwardią Koszalin

W pierwszej połowie sierpnia rozegraliśmy dwa mecze z Czarnymi Pruszcz Gdański oraz Gwardią Koszalin. Oba mecze zagraliśmy w Chojnicach, ponieważ koledzy w tym czasie przebywali na obozach w naszych okolicach.

Czarni Pruszcz Gdański 07.08.2019 r.

Mecz rozegraliśmy na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1. Przez cały mecz kontrolowaliśmy grę, chłopcy pokazali bardzo duże zaangażowanie, wiele pomysłowych akcji zakończonych golami. W obronie widać było wielką chęć odbioru piłki. Jednak najważniejsze, że spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, nadrzędne były zasady FAIR PLAY. Brawa dla wszystkich zawodników !!! Dziękujemy kolegom za przybycie i fajny mecz.

1. Szymon Mikołajczyk

2. Marcel Jasiński

4. Marcel Lemańczyk

5. Maksymilian Nartowski

6. Nicodemo Dhalke

8. Nikodem Rydygier​

14. Szymon Książek

Gwardia Koszalin 16.08.2019 r.

Mecz rozegraliśmy na orliku przy Szkole Podstawowej nr 7. Spotkanie z bardzo mocnym zespołem, jednakże chłopcy zagrali bardzo dobrze co pozwoliło na duże posiadanie piłki, pokazaliśmy bardzo ciekawe rozegrania, niejednokrotnie ręce same składały się do oklasków. Wielkie zaangażowanie każdego z zawodników nie pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł drużyny z Koszalina. Styl jaki prezentujemy oraz radość z gry pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wielkie brawa !!! Dziękujemy kolegom za mecz, wielką przyjemnością jest zagrać z takim zespołem jak Gwardia Koszalin.

1. Szymon Mikołajczyk

2. Marcin Pilchowski-Lemańczyk