Turniej ERREA CUP w Gdańsku 09.02.2020 r.

W niedzielę 9 lutego całą drużyną wybraliśmy się do Gdańska na turniej ERREA CUP 2020. Mieliśmy przyjemność spotkać się z kolegami z Gryfa Tczew, Gryfa Słupsk, Escoli Futbolu, Osiczanki Osice, FUNFUTBOL Olsztyn, AP Sztum oraz gospodarzami Gedanią Gdańsk. Dużo gry, świetna organizacja oraz miła atmosfera, tak w kilku słowach można określić coroczny turniej organizowany przez najstarszy klub w Trójmieście. Do rywalizacji zgłosiliśmy dwa zespoły. Nasza gra początkowo nie wyglądała zbyt ciekawie, natomiast z meczu na mecz zaczęliśmy pokazywać na co nas stać - zaczęliśmy grać zdecydowanie szybciej i dokładniej co przekładało się na płynną dynamiczną grę. Ostatecznie zajęliśmy II oraz IX miejsce. Brawa dla chłopców za coraz lepszą grę z meczu na mecz.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Maksymilian Hatta !!! Gratulacje

5. Marcin Pilchowski Lemańczyk