Turniej Goodvalley CUP w Przechlewie 22.06.2019 r.

W sobotę 22 czerwca udaliśmy się na kolejny turniej, tym razem zawitaliśmy do Przechlewa. Do rywalizacji wystawiliśmy dwa zespoły, łącznie zagrało 17 zawodników. Do turnieju przystąpiło 16 zespołów: Sparta Złotów, Salos Brusy, AP Reissa Szczecinek, Victoria Niemcz, Orlik Poznań, Spójnia Białe Błota, Lider Rychnowy, Polonia Jastrowie, Pomerania Gdańsk, MOSiR Piła oraz gospodarze JFA Przechlewo. Nasza gra w poszczególnych meczach była bardzo zróżnicowana, zdarzały się fragmenty kiedy oddawaliśmy inicjatywę kolegom z przeciwnej drużyny, natomiast było też wiele momentów gdzie kontrolowaliśmy grę, a nasze zagrania były niezwykle płynne. Chłopcy pokazali kilka naprawdę pomysłowych akcji, a odważna gra 1x1 niejednokrotnie przynosiła pozytywne efekty. Ostatecznie zajęliśmy VI oraz X miejsce, wygrała Sparta Złotów. Dziękujemy trenerom Jarkowi oraz Michałowi za zaproszenie oraz świetną organizację, a także kolegom za super mecze.

• Bosiacki Filip
  • Brzezinski Szymon