V Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Rąbały w Pelplinie - 01.09.2019

W ostatnią niedzielę wakacji wybraliśmy się do Pelplina na V Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Rąbały. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, mieliśmy okazję spotkać się z gospodarzami Jedynką Pelplin, Gryfem Tczew, GKS Kowale, Rodłem Kwidzyn, Escolą Pruszcz Gdański, GKS Przodkowo, Unią Tczew oraz zespołem Mady Ostaszewo. Nasza ekipa została podzielona na dwie drużyny co pozwoliło na grę wszystkim zawodnikom. Rywalizacja była niezwykle zacięta, ostatecznie nasze drużyny uplasowały się na II oraz VIII miejscu. Brawa należą się wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, pomysłowość w grze, odważną grę 1x1, grę FAIR PLAY oraz wspólne wsparcie na boisku - pokazaliśmy, że jesteśmy prawdziwą drużyną. Nasza gra w wielu momentach mogła się naprawdę podobać, a zachowania FAIR PLAY i uczciwość w grze doceniali nawet kibice przeciwnych drużyn :-) Tak dalej !!!

Dziękujemy kolegom za zaproszenie i świetną grę, brawa za wzorową organizację turnieju :-)

1. Szymon Mikołajczyk

5. Mikołaj Pałubicki