LIDER CUP 27.04.2019 r.

W ostatni weekend kwietnia całą drużyną wzięliśmy udział w dużym turnieju Lider Cup, który odbył się we wsi Dębnica. W turnieju wzięły udział 32 zespoły, które zostały podzielone na 4 grupy. Nasza drużyna wystawiła dwa zespoły. Podczas turnieju mieliśmy przyjemność zmierzyć się z: Radunią Stężyca, Gwardią Koszalin, Kaszubią Studzienice, MKS Debrzno, Salosem Brusy, Victorią Niemcz, FA Nakło, Gedanią Gdańsk, Kotwicą Kołobrzeg, Calcio Wągrowiec, Orłem Wałcz, Spartą Złotów, Watahą Gdańsk, Wisełką Fordon, GAP Bruskowo oraz Lwem Lębork. Nasze zespoły ostatecznie uplasowały się na 5 oraz 6 miejscu w grupie. Bardzo dobre momenty gry przeplataliśmy tymi słabszymi, na pewno stać nas na lepszą i skuteczniejszą grę. Cieszy fakt, iż chłopcy starają się grac wg naszej idei gry, widać coraz ciekawsze pomysły rozwiązania sytuacji, natomiast czasami zdarzały się momenty, gdzie traciliśmy wiarę we własne umiejętności. Dziękujemy trenerowi Przemkowi za zaproszenie oraz świetną organizację. Dla nas to kolejne cenne doświadczenie.

1.Szymon Mikołajczyk

2. Bartosz Rzepinski