Mecz z FA Nakło 07.03.2020 r.

W dniu 7 marca rozegraliśmy ostatni mecz przed dłuższą przerwą spowodowaną pandemią. Na boisku orlik przy ul.Jedności mieliśmy przyjemność spotkać się z kolegami z FA Nakło oraz trenerem Danielem. W meczu wzięli udział również nasi koledzy z grupy żółtej i białej wraz z trenerem Bartkiem. Mecz przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze, pomimo, iż wszyscy zawodnicy starali się z całych sił o zwycięstwo.  Mogliśmy zobaczyć wiele świetnych akcji w wykonaniu naszych drużyn oraz kolegów z Nakła. Najważniejsza była jednak radość z gry, a tej było co nie miara. Brawa dla wszystkich uczestników meczu. Dziękujemy kolegom za przybycie. Z zespołem FA Nakło mieliśmy zagrać pierwszy mecz podczas turnieju w Człuchowie 14 marca, niestety turniej został odwołany. Mamy nadzieję, że niebawem dojdzie do skutku.

Poniżej skrót meczu.

5. Nikodem Rydygier