Sparingi I połowa stycznia

W pierwszej połowie stycznia rozegraliśmy, aż 4 mecze towarzyskie. Z KP Starogard w pierwszym tygodniu treningów oraz trzy podczas obozu zimowego w Zakopanem z SMSem Łódź 2008 i podwójny z KS Zakopanem. Warto dodać, że były to pierwsze mecze w ustawieniu 9x9. W meczach oczywiście wszyscy zawodnicy mieli możliwość pokazania swoich możliwości. Chłopcy z meczu na mecz grali coraz lepiej. Widać , że przejście na większe boisko nie sprawiło im większych problemów. W grze dominowały odważne akcje 1x1,  zwody oraz wiele ciekawych akcji kombinacyjnych. Brawa należą się wszystkim zawodnikom.

W najbliższym czasie rozegramy mecze z Wartą Poznań oraz FASE Szczecin - 9x9, wiele sparingów 7x7 i turniejów halowych.