Turniej Tur Cup - Charzykowy 30.11.2019 r.

W sobotę 30 listopada wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Gminę Chojnice - Tur Cup. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Charzykowach. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów: dwa zespoły Salosu Brusy, Charzykowianka Charzykowy, Szarża Krojanty oraz dwie nasze ekipy. Nasze dwa zespoły zostały zestawione z zawodników grupy czerwonej oraz żółtej. Chłopcy pokazali, że wspólna gra przynosi wiele pozytywnych efektów. Wiele pięknych akcji, zwodów oraz goli. Nikomu nie brakowało zaangażowania. Ostatecznie zajęliśmy I oraz III miejsce. Gratulacje dla całej drużyny !!! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz kolegom za wspólną grę.

Warto wspomnieć, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Nikodem Miszewski. Gratulacje Majk !!!

1. Gębka Mateusz

2. Knapik Tomasz