Turniej z okazji X-lecia AP Szczecinek 23.11.2019 r.

W sobotę 23 listopada wybraliśmy się do Szczecinka na turniej z okazji 10-lecia powstania Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Bardzo nam miło, iż mogliśmy uczestniczyć w jubileuszu klubu ze Szczecinku i rywalizować z takimi zespołami jak: Kotwica Kołobrzeg, Zawisza Bydgoszcz, FASE Szczecin, Warta Poznań oraz AP Szczecinek. Cieszy fakt, że chłopcy mogli zaprezentować swoje umiejętności w meczach z takimi zespołami. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, każdy zawodnik był w 100% zaangażowany w grę, odważnie dryblował, każde zagranie było przemyślane, mimo zaciętości w każdym meczu widać było, że zasady fair play nie są nam obce. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce. Brawa należą się wszystkim zawodnikom. Dziękujemy kolegom za świetną grę.

1. Bartosz Rzepinski

2. Marcin Pilchowski Lemańczyk